Barevný tisk etiket

Nabízíme zařízení pro barevný potisk etiket dle aktuálního požadavku. Odpadá tady nutnost objednání vysokého minimálního počtu štítků, které mohou v průběhu skladovací doby zastarat. Tyto digitální čtyřbarevné tiskárny pracují na principu inkoustového tisku a jsou obzvláště vhodné pro zákazníky, kteří potřebují označovat velké množství položek s proměnnými daty a jejich logistický systém neumožňuje čekat 2-3 týdny na dodání etiket.

Tiskárny umožňují detekci materiálu s mezerami, s černými značkami anebo tisk na nekonečný materiál. Velkou výhodou je také dlouhá životnost tiskové hlavy, která je prakticky shodná jako životnost tiskárny. Měníte tedy jen inkoustové cartridge a odpadní nádobku.

Pro různá odvětví dokážeme vyspecifikovat a dodávat vstupní materiál na míru, v požadovaných velikostech a povrchových úpravách. Tiskárny jsou přizpůsobené pro tisk s Windows ovladači, takže lze tisknout z jakéhokoliv SW, na které jste ve firmě zvyklí.

Představujeme Vám:

EPSON ColorWorks

Epson ColorWorks C4000

Základní typ barevné tiskárny samolepících etiket, vhodná pro kancelářské řešení tisku. Vysoce odolný inkoust je vhodný i pro náročné aplikace. Rychlost 103mm/s již umožňuje velice flexibilní řešení. Maximální šíře tisku 104 mm.

Epson ColorWorks C6500

Tato tiskárna v sobě skýtá výhodu v maximální šíři materiálu až 215,9 mm. Jako jediný model z této řady také disponuje pohyblivým čidlem, díky kterému lze efektivně tisknout na nepravidelné tvary etiket. Dodává se ve verzi s řezačem nebo odlepovačem.

Epson ColorWorks C7500

Nejnovější přírůstek do rodiny ColorWorks. Jde o vysoce výkonnou produkční tiskárnu s rychlostí tisku až 300 mm/s. Disponuje jedinečnou technologií kontroly trysek, která nahrazuje potenciálně chybné tiskové body, než dojde k vyčištění.