Potisk plastových karet

Plastové karty

V oblasti plastových karet nabízíme:

Typy plastových karet

  • Základní možností je potisk karty textem, obrázkem a čárovým kódem, který dále může sloužit pro registraci v systému pomocí načtení čárového kódů 1D nebo 2D snímačem.
  • Další možností je kombinace potisku s magnetickým pruhem, který lze naprogramovat na požadovanou hodnotu a dále používat se štěrbinovou čtečkou pro přístup do vlastní aplikace.
  • Třetí možností je použití karet se zabudovanou anténou, která je schopná pracovat v systémech s bezkontaktním přístupem. I tyto karty řadíme do skupiny pasivních. Nesou pouze informaci, kterou jsme jim schopní zadat do paměti a touto informací se hlásí do jednotlivých systémů, informace je pevná, bez možnosti změn.

Zakázkový potisk karet

  • V případě, že potřebujete pouze desítky nebo nižší stovky plastových karet, můžete zvážit zakázkovou výrobu naší firmou. Jsme velmi flexibilní a dokážeme tisknout i proměnná personalizovaná data v krátkých dodacích lhůtách
  • Nabízíme jednostranný nebo oboustranný potisk plastových karet pro klubovou činnost (VIP vstupenky, členské karty), vstupní aplikace (dočasné vstupy, identifikační průkazy) nebo evidenční potřeby (slevové karty osobní nebo přenosné). Pro všechny aplikace je možné využít několik druhů plastových karet, v kombinaci s několika možnostmi přihlášení se do systému. Potisk může být realizován na bílou, případně barevnou kartu černě nebo plnobarevně z obou stran.
  • Karty potiskujeme tkz. retransferovou technologií, která vychází z nepřímého potisku karty – v tiskárně je potištěna fólie, která je následně nanesena na vlastní kartu. Tato technologie zaručuje delší životnost a je odolnější proti otěru. Technologii je možné doplnit o speciální hologramovou fólii, která dále zaručí jistou ochranu proti kopírování a dále je možné využít pro zvýšení odolnosti potisku laminaci.
  • Karta, na kterou je možné ukládat data je vybavena čipem a je využívána hlavně pro systémy, kde je třeba informaci o proměnné sdílet i na jiných terminálech nebo systémech.

Prodej tiskáren a spotřebního materiálu

Jako oficiální Zebra partner si Vám dovolujeme nabídnout sérii tiskáren plastových karet Zebra. Nabízíme odborné poradenství, implementaci do na pracoviště, dodávky spotřebního materiálu, prodej a pronájem tiskáren či předvedení DEMO zařízení

Stolní tiskárny
Zebra ZC100
Zebra ZC300
Průmyslové tiskárny
Zebra ZXP7

Zebra ZXP9

Spotřební materiál

  • Karty
  • Barvící pásky – ribbon
  • Laminace a bezpečnostní prvky

V případě zájmu o kalkulaci ceny tiskárny, servisu nebo spotřebního materiálu nás neváhejte kontaktovat: