Příslušenství

Navíječe – Odvíječe – Aplikátory

Navíječe

Navíječ je doplněk k tiskárně, které dokáže výrazně zjednodušit manipulaci s vytisknutými etiketami. Spouští se současně s tiskárnou a tím je možné vytvořit z etiket kotouč požadované velikosti. Etikety se navíjejí přímo na trn nebo na dutinku 40mm upevněnou na trnu sponou ve tvaru L (volitelné přislušenství) nebo na dutinku 76mm uchycenou pomocí redukce (volitelné přislušenství). Takto připravené etikety lze bez dalšího založit do aplikátoru, aplikačních kleští nebo je jednoduše aplikovat ručně. Všechny nabízené navíječe jsou robustní celokovové konstrukce a bez problémů a téměř jakékoliv údržby vydrží fungovat několik let v náročném provozu.

Navíječ UN 115

Odvíječe

Navíječ UN 215/220
Navíječ UN 300

Díky odvíječi je možné umístit velký kotouč etiket k tiskárně, která nemá dostatečnou kapacitu. Docílíte tak významné časové úspory, kdy nemusíte tak často zakládat nový materiál.

Odvíječ Godex

Odvíječe UW100

Poloautomatické aplikátory

Poloautomatický aplikátor neboli volně stojící odlupovač umožní optimalizovat balící proces. Pracovník nemusí držet kotouč etiket v ruce a odebírat každou etiketu zvlášť. Hotové etikety na kotouči jsou založeny do aplikátoru. Po odebrání jedné etikety z odlupovací hrany je ihned automaticky (nebo po zmáčknutí tlačítka) nabídnuta další etiketa.

DWR-LC
DWR-100F
DWR-100M
DWR-200

Automatické aplikátory

Dokážeme dodat aplikátor do každého provozu, kde je zapotřebí zajistit určitou míru automatizace v balení a etiketování. K dispozici je několik základních typů aplikátorů, které jsou přizpůsobovány na míru individuálním potřebám daného prostředí.

  • Etiketování lahví, dóz, sklenic…
  • Etiketování palet, kartonů…
  • Etiketování krabiček, kelímků, vaniček…
  • Etiketování pytlů, sáčků…
  • Etiketování dílů a polotovarů…
  • Etiketování na folii…
  • Etiketování rozložených kartonů, víček, karet…